Hakkımızda

Firmamız, 1983 yılında kurulmuş olup Eski Yakacık Caddesi, No:42/1 Kartal / İSTANBUL adresinde, HSS ve Karbür kesici takımları, Torna aynaları, Döner Puntalar, Mekanik Sıkmalı Katerler, Ölçü Aletleri, Kalıp Bağlama elemanları, Sert Maden uçlar, Komple Karbür takımlar, CNC Takım Tutucuları, Özel Kesici Takım imalatı konusunda teknik bilgi ve beceriye sahip uzman personeli, geniş kapsamlı ürün stoku ile TÜRK Sanayicisine hizmet vermektedir.

ÇÖMLEKÇİ KESİCİ TAKIMLAR olarak müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü ürünü, gelişen teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle ve Uluslar arası Standartlarda belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendisine ilke olarak belirlemiştir. Müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları olan ürünlerin istenilen niteliklerde olması, gereken fonksiyonları eksiksiz olarak taşıması, güvenli ve ergonomik yapıda olması firmamızın öncelikleri arasındadır.

MAKSİMUM HİZMET, MİNİMUM KAR satış politikası ile 30 YILDIR sektörde hizmet veren firmamız bu hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Saygılarımızla